Adaptacja poddaszy, ocieplenia

Poddasza, miejsca które bardzo często nie są wykorzystane w sposób funkcjonalny.

Fakt, iż można to zmienić jest dla nas oczywisty. W związku z powyższym warto wskazać kilka niepodważalnych zalet, które uświadomią ile można zyskać inwestując w poddasze. Przede wszystkim zyskujemy na dodatkowe wnętrze. Pokój dla gości, pokój dziecięcy, łazienka, sypialnia, garderoba, to tylko niektóre propozycje adaptacji poddasza . Niemniej w zależności od wielkości można również wykonać zupełnie nowe mieszkanie. Jak wiadomo kształt poddasza zależy od rodzaju konstrukcji dachu, który zazwyczaj jest jedno lub wielospadowy.

W dzisiejszych czasach, dla profesjonalnej firmy nie jest problemem zaaranżować wnętrza tak, aby każdy centymetr był dobrze wykorzystany przy możliwościach, które daje budynek. Faktem jest, iż liczą się potrzeby właścicieli budynków, jednakże wieloletnie doświadczenie pozwala na fachowe doradztwo w wielu istotnych kwestiach.

Nasza firma dysponuje nowoczesnym sprzętem i narzędziami za pomocą których praca jest bardziej komfortowa. Wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały, które zapewniają odpowiednią izolację akustyczną i termiczną. Ścianki działowe muszą być lekkie aby zbytnio nie obciążać stropu i stabilne, dlatego opieramy się na technologii płyt kartonowo-gipsowych. Klient jest Inwestorem, więc jako firma staramy się dopasować do możliwości finansowych. Zawsze proponujemy maksymalne wykorzystanie przestrzeni poddasza, tak aby móc usatysfakcjonować zleceniodawcę jeśli chodzi o późniejsze użytkowanie pomieszczeń.

Z racji tego, że poddasze podatne jest na szybkie zmiany temperatur konieczne jest wykonanie izolacji termicznej po wewnętrznej stronie dachu. Wykorzystujemy do tego celu najlepszej jakości materiały, które na rynku budowlanym cieszą się nieskazitelna opinią. Idealne ocieplenie, musi być profesjonalnie wykonane, wtedy izolacja termiczna z wełny mineralnej pod krokwiami i pomiędzy nimi daje to pożądany efekt; zatrzymywanie ciepła zimą, ale także zabezpiecza przed nagrzewaniem się wnętrz poddasza latem. W momencie, kiedy mamy do czynienia z wyższym poddaszem można rozważyć izolację nakrokwiową. Niemniej tylko i wyłącznie w przypadkach, kiedy pokrycie dachowe będzie w tym samym czasie wymieniane, tudzież jeszcze nie zostało założone. Ocieplenie jest ważnym punktem w przygotowywaniu poddasza do użytku mieszkalnego. Oprócz szeregu wcześniej wymienionych zalet jest jedna, na której klientom zależy najbardziej, a mianowicie maksymalne zmniejszenie kosztów za ogrzewanie.

Etapy adaptacji poddasza na łazienkę

a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
r
s
t
u
w
x

Inne

a
b
c
d
e
f
g