Dachy

OCHRONIMY TWOJE CZTERY KĄTY

Dach jest jednym z najważniejszych elementów każdej nieruchomości. Bez względu na to czy jest ona przeznaczona do zamieszkania, czy posłuży jako przestrzeń biurowa lub produkcyjna, ochrania dobytek przez działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych. Projektujemy szczelne i dobrze wyntylowane pokrycia dachowe, które przetrwają każdy egzamin czasu.

OKRYJEMY TWÓJ DOBYTEK NIE POZOSTAWIAJĄC ŻADNYCH ZŁUDZEŃ

Możemy powiedzieć, że o dachach wiemy dosłownie wszystko. Moglibyśmy nawet zapewnić Państwa, że tak naprawdę jesteśmy jedynym, właściwym wyborem jeżeli chodzi o pokrycia dachowe. Nasze doświadczenie oraz dokładność najlepiej prezentują wykonane przez nas zlecenia. W jaki sposób pracujemy? Przede wszystkim skupiamy się na zaprojektowaniu każdego, niezbędnego elementu wykończenia dachu. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak ważnymi czynnikami wpływającymi na odpowiednią eksploatację każdego segmentu pokrycia dachowego, jest stworzenie odpowiednich płaszczyzn, zarówno izolacyjnych, jak również wentylacyjnych.

To bardzo ważne, aby położony przez nas dach, pracował w odpowiedni sposób, a tym samym odprowadzał wilgoć oraz zapewniał optymalną cyrkulację powietrza. Projektujemy również indywidualny system rynnowy, dopasowany do każdego rodzaju zadaszenia. Dzięki naszym zastosowaniom oraz nowoczesnemu rozwiązaniu, każdy z zaprojektowanych przez nas dachów, zapewnia optymalną ochronę przed działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych.

Bez względu na fakt, czy pragną Państwo położyć dachówkę z naturalnego łupka, ceramiczną czy blachodachówkę, wiemy jak ważnym elementem takiego przedsięwzięcia jest planowanie całkowitego budżetu poprzez wykonanie dokładnych wliczeń oraz oszacowania jakości i ceny materiałów potrzebnych do wykonania zadaszenia.

BEZ DACHU CIĘ NIE ZOSTAWIMY

Działamy w pełni kompleksowo. To znaczy, że Państwa projekty wykonujemy począwszy od stworzenia dokładnego szkieletu dachowego, po całkowite wykończenie pokrycia dachowego wybraną przez Państwa dachówką. Nasi dekarze są osobami w pełni zaangażowanymi w każdy projekt. Ich doświadczenie oraz innowacyjne podejście do wykonywanej pracy sprawiają, że Państwa dach jest w najlepszych rękach.

Dodatkowo zapewniamy transport materiałów, jak również wywóz zbędnych odpadów, powstałych w wyniku prac remontowych. Dzięki naszej firmie zapewnią sobie Państwo dachy na długie lata, a my będziemy dumni z kolejnego, udanego projektu oraz zadowolenia naszych klientów.

Galeria

aa
ab
ac
ad
ae
af
ag
ah
ai
aj
ak
al
am
an
ba
bb
bc
bd
be
pa
pb
pc
pd
pe
pf
pg
ph
pi
pj