Docieplenia, elewacje

MY NIE OCIEPLAMY, MY OTULAMY ZACHOWUJĄC CIEPŁO KAŻDEGO BUDYNKU

Bez względu na to, czy planujecie Państwo wykonać ocieplenia dachowe, ścienne podłogowe czy inne, oferujemy kompleksową usługę wykonania ociepleń różnorodnych obiektów, stosując produkty najwyższej jakości. Dzięki naszym rozwiązaniom możecie Państwo być pewni, że nic nie zakłóci Waszego spokoju. Tworzymy elewacje, które zainspirują do tworzenia zacisznego miejsca, w którym można odpocząć.

ELEMENTY OCIEPLENIA I ELEWACJE

Docieplenie, to jeden z najistotniejszych elementów zachowania ciepła w danym budynku. Bez względu na rodzaj oraz projekt, bez zastosowania odpowiednich konstrukcji ociepleniowych, żadna z powierzchni nie będzie w pełni odizolowana od działania zewnętrznych czynników pogodowych. Nie będzie również zabezpieczona przed utratą ciepła. Z tego powodu nasza przez wiele lat swojego doświadczenia, poznaliśmy specyfikę działania każdej z powierzhni budowanych kompleksów. Sprawdziliśmy również, które z nich oddają najwięcej ciepła bezpowrotnie oraz w jaki sposób zabezpieczyć je przed niekontrolowanym ubytkiem ciepła. W praktyce oznacza to znaczną redukcję zużycia energii niezbędnej do ogrzania budynku oraz wynikające z takiego rozwiązania, istotne korzyści finansowe.

Bez wzlędu na rodzaj nieruchomości, dokładnego docieplenia i izolacji wymagają wszystkie powierzchnie, czyli: poddasze, ściany oraz podłogi. Stosujemy materiały, dzięki którym w idealny sposób zabezpieczymy poddasze przed oddawaniem ciepłego powietrza, które uchodzi do góry. Dzięki zastosowaniu docieplenia pod podłogowego lub pod parkietami czy panelami pdłogowymi sprawimy, że nasze podłogi nie będą pobierały chłodu płynącego z fundamentów budynku.

Budujemy również efektywne oraz efektowne elewacje budynków, dzięki którym odpowiednio docieplone ściany, nie oddają ciepła. Nie pobierają także zimnego powietrza z zewnątrz. Nie będziecie również Państwo borykali się z efektem przepuszczania przez ściany chłodnego powietrza.

CIEPŁO TWOJEGO DOMU JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA

W naszej pracy nie stosujemy półśrodków, nie lubimy również pracować na pół gwizdka. Dla nas Państwa zadowolenie jest najważniejsza, dlatego właśnie używamy wyłącznie najlepszej jakości materiałów podczas naszej pracy, a docieplenia oraz eleweacje, które wykonujemy, poprzedzone są dokładną analizą oraz wyliczeniami. Za każdym razem wykonujemy dokładne pomiary powierzchni oraz szacujemy ilość niezbędnego materiału do wykończenia całkowitego Państwa zlecenia. Dodatkowo możemy Państwa zapewnić, że materiały, których używamy w naszej pracy są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Pragniemy również wszelkie wątpliwości, dotyczące utylizacji odpadów, które pozostają po zakończonym zleceniu. Każdy z naszych klientów otrzymuje od nas gwarancję wywozu zbędnych elementów dociepleń oraz wykonywanych prac elewacyjnych.

Galeria