Remonty mieszkań, usługi remontowe

ARANŻACJA WNĘTRZ, TO DLA NAS PODRÓŻ WŚRÓD NAJPIĘKNIEJSZYCH WYOBRAŻEŃ

Odświeżone przestrzenie mieszkalne są niczym czysty powiew ciepłego powietrza w letni, słoneczny poranek. Rozświetlają nie tylko wnętrze domu lub mieszkania, ale również pobudzają pozytywne odczucia każdego, kto znajdzie się w jego wnętrzu.

GDZIE REMONT, TAM I MY...

Tworząc niepowtarzalne aranżacje oraz projekty ostatecznego wyglądu wnętrz mieszkań oraz domów, zasłużyliśmy od wielu naszych klientów na uznanie, a tym samym wdzięczność, która jest dostrzegalna gdy wracają do nas ponownie, aby zlecić naszemu zespołowi kolejną pracę. Nie ważne czy macie Państwo małe mieszkanie czy wyłącznie jeden pokój do wykonania. Dla nas najważniejszy jest klient, który oczekuje satysfakcjonującego efektu końcowego. Działamy kompleksowo. Co to oznacza? Pracujemy od początku do końca. Preferujemy pracę, która polega na objęciu całkowitą opieką pomieszczeń naszych klientów, aby mieli oni pewność, że tylko i wyłącznie nasz zespół zajmie się ich czterema kątami i zrobi to dobrze. Od A do Z.

Bez względu czy zamierzają Państwo wykonać remont całego mieszkania lub domu, czy wyłącznie jednego pomieszczenia, zapewniamy konsultację. Oferujemy również najlepsze rozwiązania, zarówno w zakresie wyboru materiałów budowlanych, jak również szacunkową wycenę całkowitą remontowanej powierzchni, przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac remontowych. Najważniejszymi elementami, dzięki którym jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w wycenie kosztów remontu, są wymiary poszczególnych powierzchni i oględziny pomieszczeń. Dzięki nim jesteśmy w stanie z pewną dokładnością dokonać wyceny oraz zaproponować odpowiednie technologie wykonania planowanych prac.

Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały oraz profesjonalne narzędzia. Dodatkowo, nasza oferta obejmuje wykorzystanie specjalnych przesłon, służących do odizolowania remontowanych pomieszczeń od reszty mieszkania lub domu takich, jak np. foliowe drzwi zasuwane na suwak, dzięki którym żaden pył, kurz ani inne zanieczyszczenia powstałe w wyniku remontu, nie przedostaną się do innych pomieszczeń.

WYRZUCIMY WSZYSTKO TO, CO JEST CI ZBĘDNE I ZOSTAWIMY CIĘ W CZYSTOŚCI

Zapewniamy również całkowite wsparcie składowania oraz wywozu zbędnych materiałów poremontowych, powstałych w wyniku prac naszego zespołu oraz takich działań, jak zrywanie tynków, starych płyt GK, wyburzenia ścian oraz dokonywanie przesunięć drzwi czy wymianach parapetów, parkietów i paneli podłogowych. Do wykonania czynności porządkowych podstawiamy kontenery, lub worki służące do składowania zbędnych materiałów oraz odpadów, powstałych w wyniku remontu lub przebudowy obiektów.

Dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom, będziecie mieli Państwo pewność, że remont może być łatwy, szybki i przyjemny, a współpraca z nami zawsze kończy się oczekiwanymi efektami pracy.

Galeria

a
a
a
a
a
a
a
a
a
b
b
b
b
b
b
k
k
k
ur
ur
ur
ur
ur
ur
ur
ur
ur
ur
us
us
us11b
us
us12b
us
us
us
us
us
us
us
us
us
us
us
us
us
us
us
us
us
us
us
us