Sufity podwieszane, ścianki działowe, nietypowe zabudowy

Płyty kartonowo-gipsowe

To jeden z najlepszych materiałów, który w branży budowlano-remontowej wykorzystuje się na wiele sposobów. Uniwersalność, przystępna cena, możliwości i efekt końcowy świadczą o tym, iż płyty na długo pozostaną priorytetowe, jeśli chodzi o inwestycje tj. sufity podwieszane, ścianki działowe czy nietypowe zabudowy. Fachowcy z naszej firmy, to osoby dla których ten materiał nie ma tajemnic. Wykonujemy wszystkie możliwe realizacje zarówno w prostych projektach jak i skomplikowanych zleceniach indywidualnych. Bardzo chętnie służymy doradztwem w każdej kwestii dotyczącej danego przedsięwzięcia naszego klienta.

sufity podwieszane

Sufity podwieszane

To dobry sposób aby uzyskać idealny efekt jego wyrównania. Za sprawą płyt kartonowo-gipsowych bez problemu można wykonać wiele oryginalnych form oświetlenia punktowego, ponieważ pozwala na to przestrzeń między sufitem stałym, a podwieszanym. Co więcej, bardzo modne w dzisiejszych czasach okazują się być nietypowe kształty. Dotyczą one sufitów, jak także innych realizacji, do jakich wykorzystuje się płyty kartonowo-gipsowe. W zależności od charakteru domu, bądź mieszkania powstałą przestrzeń pomiędzy sufitem stałym, a podwieszanym można wypełnić materiałem izolacyjnym, który przyczyni się do zatrzymywania ciepła we wnętrzu zimą i sprawi, iż latem nasze pomieszczenia nie będą się szybko nagrzewać. Niemniej kwestia ta dotyczy poddaszy, bądź też mieszkań na ostatnim piętrze.

ścianki działowe

Ścianki działowe

Wykonujemy z płyt kartonowo-gipsowych są lepszym rozwiązaniem, niżeli ścianki stawiane z cegły. Głównym powodem jest przede wszystkim to, iż są lekkie, jednakże zastosowanie odpowiedniej izolacji zapewnia pożądane wyciszenie. Istotną zaletą stawiania ścian z płyt kartonowo-gipsowych jest możliwość stawiania ich w dowolnym miejscu, czyli dzielenia pomieszczeń według własnego uznania i potrzeb. Ściany wyróżniają się niesamowitą równością i gładkością.

nietypowe zabudowy

Nietypowe zabudowy

Nic innego jak szereg pomysłów, które mają na celu coś ukryć, tudzież wpłynąć na wizualną część wnętrza. Jeśli chodzi o pierwszą kwestię bardzo często są to elementy należące do systemu ogrzewającego mieszkania, instalacje elektryczne lub inne, które mają wpływ na nieciekawy wygląd wnętrza. Niemniej coraz częściej klienci zlecają nam nietypowe zabudowy, które są indywidualnym pomysłem na aranżację pomieszczenia. Fakt czy konstrukcja będzie cechowała się zarysem prostolinijnym czy może elementami łukowymi jest ważny, gdyż mowa tutaj o stopniu mniejszego lub większego zaangażowania w techniczną stronę wykonawstwa. W związku z powyższym każda z wyżej wymienionych realizacji opartych na stelażu wyceniana jest pod kątem indywidualnego podejścia do potrzeb i wymagań klienta.

Sufity podwieszane

s
s
s
s
s
s
s
s
s
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t

Inne sufity podwieszane

a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a

Zabudowa

ps
ps
ps
ps
ps
ps
ps
ps
ps
pt
pt
pt
pt
pt
pt
pt

Zabudowa

sp
sp
sp
sp
sp
sp
sp
sp
sp
sr
sr
sr
sr
sr
sr
sr
sr
sr
sr
sr

Zabudowa

a
a
a
a